• En
 • ساعت : ۱۰:۱۰:۲۸
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ 
 • تعداد بازدید : 120
 • کد خبر : ۱۶۴۷۱۸
    /  3
فرماندار گیلانغرب : تلاشهای پست در دوران كرونا در توزیع بسته های پستی مردم قابل تقدیر است
حمیدرضا فتاح مدیر کل پست استان با محمودیان فرماندار گیلانغرب دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار گیلانغرب :

تلاشهای پست در دوران کرونا در توزیع بسته های پستی مردم قابل تقدیر است

حمیدرضا فتاح مدیر کل پست استان با محمودیان فرماندار گیلانغرب دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی پست کرمانشاه در تاریخ هفتم مرداد99حمیدرضا فتاح مدیر کل با همراهی محمدیاری رئیس پست گیلانغرب و فرجی مسئول روابط عمومی با محمودیان فرماندار گیلانغرب دیدار و گفتگو کرد.

فتاح ضمن تشریح پروژه جی نف گفت: اجرای این پروژه تاثیر بسزائی در اجرای دولت الکترونیک خواهد داشت و خدمات رسانی به مردم را در دستگاههای اجرائی تسهیل و سرعت می بخشد.

مدیر کل گفت: مبانی اصلی  اجرای جی نف دستیبابی به نقشه های پارسل بندی شده شهری و روستائی و نامگذاری معابر و در نظر گرفتن پلاک زوج و فرد برای ساختمانها است و ادارات ثبت اسناد و املاک،بنیاد مسکن و شهرداری بیشترین کمک را و همکاری را میتوانند در این خصوص بعمل آورند.

وی در ادامه افزود:تشکیل کارگروه های شهرستانی جی نف در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی کشور قرار گرفته و اولین جلسه  این کارگروه در بیشتر شهرستانهای استان تشکیل گردیده است.

محمودیان ضمن اشاره به قدمت طولانی پست در خدمات رسانی به مردم از تلاشهای خوب و نقش پررنگ پست در دوران کرونا در توزیع بسته های پستی مردم تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار گیلانغرب آمادگی  فرمانداری و همه دستگاههای ذیربط جهت اجرای این پروژه در شهرستان را اعلام و از پست بعنوان دبیر این کارگروه خواست تا مقدمات تشکیل نخستین جلسه را فراهم آورد.

وی راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی خصوصا در مورد محصولات بومی و سنتی را خواستار شد و گفت: ما باید بستر و فرهنگ این گونه خدمات را در شهرستان ایجاد کنیم و از پست خواست مشارکت لازم را در این خصوص بعمل آورد.

در پایان مدیر کل محمد یاری را بعنوان رئیس جدید پست شهرستان گیلانغرب معرفی کرد.

فتاح در ادامه سفر به گیلانغرب در پست این شهرستان حاضر و با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل در جمع همکاران گفت:لزوما وجود نیروی انسانی زیاد باعث رشد درآمد نمی شود بلکه با افراد کم ولی با خلاقیت،فکر و برنامه ریزی کسب در آمد و افزایش آن به راحتی مسیر می گردد.

وی در ادامه افزود:ما نیاز به بازارهای جدید داریم و باید در بازار سهم خود را برای افزایش درآمد و ارتقاء ترافیک کسب کنیم

فتاح راه اندازی سرویس تجارت الکترونیک را از راه های موثر در افزایش ترافیک عنوان کرد و از همکاران خواست در این راستا ایده های نو ارائه نمایند

مدیر کل از محل پروژه احداث ساختمان جدید پست سرپل ذهاب نیز بازدید کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  اداره کل پست استان کرمانشاه-خیابان شریعتی- نرسیده به میدان لشکر

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/11/15 08:00
  V5.5.5.0