• En
 • ساعت : ۱۰:۳۵:۲۲
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ 
 • تعداد بازدید : 102
 • کد خبر : ۱۶۶۴۴۶
    /  3
فتاح در جلسه فرمانداری روانسر: كاربرد اینترنت بیشتر در حوزه های اقتصادی و راه اندازی كسب و كارهای الكترونیكی تاثیر گذار است
وضعیت پوشش اینترنت جهت استفاده دانش آموزان از شبکه شاد در شهرستانهای حوزه اورامانات در فرمانداری روانسر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

فتاح در جلسه فرمانداری روانسر:

کاربرد اینترنت بیشتر در حوزه های اقتصادی و راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی تاثیر گذار است

وضعیت پوشش اینترنت جهت استفاده دانش آموزان از شبکه شاد در شهرستانهای حوزه اورامانات در فرمانداری روانسر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان کرمانشاه در تاریخ بیستم مهر99جلسه رفع مشکلات پوشش اینترنت درشهرستانهای حوزه اورامانات با محوریت استفاده حداکثری دانش آموزان در نقاط شهری و روستائی از شبکه شاد با حضور لهونی نماینده مردم اورامانات ،مصطفی زاده فرماندار روانسر،بهنیا مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات ،یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش ،فتاح مدیر کل پست،نوشاد فر مدیر کل ارتباطات زیر ساخت،ملائی مدیر امور شعب پست بانک ،قبادیان مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه و مدیران ادارات مخابرات و آموزش و پرورش شهرستاهای پاوه،جوانرود،روانسر و ثلاث باباجانی در فرمانداری روانسر برگزار گردید.

در این جلسه مدیران ادارات مخابرات و آموزش و پرورش شهرستانهای حوزه اورامانات به بیان مشکلات موجود در شهرستانهای خود در خصوص وضعیت پوشش اینترنت و عدم امکان استفاده دانش آموزان از شبکه شاد پرداختند  سپس مدیران حوزه ارتباطات و مدیر کل آموزش و پرورش گزارشی از عملکرد اداره متبوع در این حوزه را بیان نمودند و به مشکلات مطروحه پاسخ دادند  .

فتاح مدیر کل  با تشریح طرح ستاپ در شرکت ملی پست گفت :صرف نظر از استفاده های متفرقه اینترنت این بستر بیشتر باید در راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی و رونق اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد  و این موضوع در زمان شیوع ویروس کرونا نمود بیشتری پیدا کرد و کسب و کارهای جدیدی بر بستر اینترنت توانستند هم به کسب و کار خود و هم به مردم کمک کنند به نحوی که میزان ارسال و تحویل بسته و امانت صددرصد افزایش پیدا کرد.

مدیر کل افزود هرچند در حال حاضر استفاده از اینترنت در بحث آموزش برای دانش آموزان ضروری است لیکن ترویج و اشاعه فرهنگ استفاده بهینه از آن خصوصا در حوزه های اقتصادی لازم به نظر میرسد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  اداره کل پست استان کرمانشاه-خیابان شریعتی- نرسیده به میدان لشکر

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/04 09:52
  V5.5.5.0