• En
 • ساعت : ۱۶:۱۷:۱۳
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ 
 • تعداد بازدید : 108
 • کد خبر : ۱۶۸۳۱۱
    /  7
بازوند استاندار كرمانشاه در بازدید از پست: می دانم كه شما فداكارانه و ایثارگرانه مانند كادر درمان كه در خط مقدم مبارزه با كرونا هستند به مردم خدمت می كنید
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از پست استان بازدید کرد.

بازوند استاندار کرمانشاه در بازدید از پست:

می دانم که شما فداکارانه و ایثارگرانه مانند کادر درمان که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند به مردم خدمت می کنید

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از پست استان بازدید کرد.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان کرمانشاه در تاریخ بیست و هشتم بهمن99هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با همراهی جعفر همتی مشاور عالی استاندار از قسمت های تجزیه و مبادلات ،توزیع و باجه های قبول اداره کل پست استان کرمانشاه واقع در ساختمان شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید و در جریان انجام عملیات پستی قرار گرفت.

بازوند با بیان این موضوع که روز خوبی را با حضور در جمع کارکنان پست استان شروع کرده از تلاش های مضاعف و سخت کوشانه همکاران خصوصا در شرایط کرونائی تقدیر و تشکر کرد.

استاندار در ادامه گفت:برای من خیلی جالب است که مردم تلاشهائی را که پست برای رسانیدن یک مرسوله بدست آنها می کشد را کمتر می بینند و فکر می کنند بسته پستی که دارند به راحتی به دستشان میرسد در حالیکه کار شبانه روزی و تلاش بسیاری پشت این موضوع است فلذا لازم است صدا و سیما اطلاع رسانی های لازم را از زحمات پست به مردم بدهند.

وی بیان داشت:شما همانند کادر درمان خدمات مضاعفی را به مردم میدهید و با این تلاشها میزان مراجعه حضوری و تجمع در مراکز خرید کاهش می یابد.

بازوند در بخش دیگری از سخنان خود گفت:پست در جبران کاستی هائی که در جامعه ناشی از بیماری کرونا وجود دارد مانند تعطیلی مشاغل و کاهش خریدهای حضوری فعالانه کوشش می کند.

مقام ارشد استان افرود: شما در استان از اداراتی هستید که بحران را به فرصت تبدیل کرده اید و مهمترین قسمت بحران فرصت سازی است که به خوبی در پست انجام شده است ضمن اینکه رشد کسب و کارهای مجازی ،تجارت الکترونیک و تغییر سبک زندگی به ویژه در تهیه و خرید اقلام سبب شد که شبکه پستی کشور در خط مقدم قرار گیرد و علیرغم اینکه خیلی از کارکنان شما دچا ر بیماری شدند اما ارائه خدمت به مردم  متوقف نشد و کمک شایان  و چشم گیری برای کاهش تجمعات با تقویت خدمات در بخش خرید اینترنتی صورت گرفت.

بازوند با بیان این که در آینده پیش رو احتمال شیوع بیماری کرونا و شروع پیک چهارم وجود دارد شرایط سختی را در اسفند ماه پیش بینی کرد و دلیل آن را شیوع گسترده در برخی از شهرهای جنوب غربی در استان خوزستان عنوان کرد و بر رعایت پروتکل های بهداشتی خصوصا در پست که تجمع انبوه مرسولات صورت می پذیرد تاکید کرد.

استاندار هم چنین به این موضوع اشاره کرد که انجام فرآیند های ضد عفونی در باجه ها ،کامیون های حمل پست و مرسولات پستی یک ضرورت است که تا به امروز در اداره پست بسیار خوب و با جدیت انجام شده است و باید ادامه یابد

فتاح گزارشی از عملکرد ده ماهه سال99 ،اقدامات گسترده در گسترش تجارت الکترونیک و خریدهای اینترنتی خصوصا با ارتباط با شرکت های دانش بنیان و هم چنین اقدامات و فعالیت های پست در توزیع بسته ها و امانات مردم به رغم افزایش بیش از دو برابری ارائه کرد.

مدیر کل هم چنین خواستار کمک استانداری در خصوص اعتبارات ملی در ارتباط با ساختمان ها و تهیه تجهیزات پستی و هم چنین مبادله پستی با کشور عراق از طریق کمک های استانداری شد که اسناندار در این موارد قول مساعدت و همکاری داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  اداره کل پست استان کرمانشاه-خیابان شریعتی- نرسیده به میدان لشکر

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/11/15 08:00
  V5.5.5.0