• En
 • ساعت : ۱۰:۲۳:۴۶
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
 • تعداد بازدید : 261
 • کد خبر : ۱۶۹۰۸۴
    /  5
فتاح در دیدار با فرماندار قصر شیرین: برقراری مراودات پستی با كشور عراق ارز آوری را برای كشور به دنبال دارد
حمیدرضا فتاح مدیر کل در دیدار با تاتار فرماندار قصر شیرین برقراری ارتباط با کشور عراق را موجب ارز آوری مناسب برای کشور دانست.

فتاح در دیدار با فرماندار قصر شیرین:

برقراری مراودات پستی با کشور عراق ارز آوری را برای کشور به دنبال دارد

حمیدرضا فتاح مدیر کل در دیدار با تاتار فرماندار قصر شیرین برقراری ارتباط با کشور عراق را موجب ارز آوری مناسب برای کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان کرمانشاه در تاریخ هفدهم فروردین1400 حمیدرضا فتاح مدیر کل پست استان کرمانشاه در دیدار با مراد علی تاتار فرماندار قصر شیرین خواستار برقراری مبادلات پستی با کشور عراق شد.

فتاح ضمن بیان این موضوع که مجموعه کارکنان پست استان در دوران شیوع بیماری کرونا بدون وقفه و تمام وقت به مردم خدمت کردند گفت: در این شرایط مردم بیشتر به سمت خریدهای اینترنتی و غیر حضوری متمایل شدند و پست علیرغم چندین برابر شدن حجم  بسته ها و امانت خدمات رسانی بدون تعطیلی ادامه داد.

مدیر کل در ادامه افزود: با توجه به شرایط و زیر ساخت های مرز خسروی برقراری ارتباطات پستی با کشور عراق موجب تاثیر گذاری مناسب بر اقتصاد منطقه و ارز آوری مطلوب برای کشور خواهد شد ضمن اینکه کاهش قاچاق را به دنبال دارد.

تاتار فرماندار قصرشیرین ضمن تقدیر از عملکرد پست در دوران کرونا از پیشنهاد فتاح در ایجاد ارتباط پستی با عراق استقبال و گفت : انجام این کار بسیار مهم و نتیجه آن ارز آوری برای کشور و افزایش ضریب اطمینان مردم  جهت خرید ها در دو کشور ایران و عراق به واسطه حضور پست و کاهش قاچاق کالا را به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: در نشست های آینده با مسئولان کشور عراق این موضوع مطرح و با جدیت پیگیری خواهد شد.

مدیر کل در جریان سفر به شهرستانهای غرب استان از ادارات پست دالاهو ، قصرشیرین و خسروی بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  اداره کل پست استان کرمانشاه-خیابان شریعتی- نرسیده به میدان لشکر

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/04 09:52
  V5.5.5.0